دستگاه استرچ پالت اتومات

به منظور جابه جایی محصولاتی که روی پالت قرار دارند و جهت حفظ ایمنی بیشتر و جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به محصول دور تا دور آن سلفون کشی می شود. این کار به صورت کاملا اتوماتیک توسط دستگاه استرچ پالت انجام می شود.
دستگاه استرچ پالت اتومات جهت بسته بندی پالت از نایلونی از جنس نظیر پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی وینیلیدین کلرید (PVdC) که به فیلم استرچ یا نایلون استرچ معروف است ،استفاده می کند. درجه کشش، شفافیت و مقاومت این فیلم ها متفاوت است. برخی از فیلم قابلیت کشش طول تا ۴ برابر اندازه اولیه خود را دارند.

مشخصات دستگاه استرچ پالت اتومات

دستگاه استرچ پالت اتومات قابلیت پیش کشش فیلم استرچ را دارند. این قابلیت بدین معنی است که قبل از پالت پیچی فیلم ها کشیده می شوند و سپس به دور محصول پیچیده می شوند. میزان پیش کشش با توجه به جنس و مقاومت نایلون استرچ قابل تنظیم است. با بهره گیری از این سیستم نوین که به Pre stretch pallet معروف است، شما می توانید از ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد مصرف فیلم استرچ صرفه جویی کنید که رقم بسیار قابل توجهی در سال می باشد و مهمترین ویژگی این قابلیت به شمار می رود.

دستگاه استرچ پالت اتومات يا لفاف پيچ پالت ساخت شركت DSI کره می باشد و مجهز به سيستم كنترل PLC با برند Siemens آلمان می باشد.
دستگاه استرچ پالت با بهره گیری از 3 سیستم كنترل سرعت موتور با برند تله مکانیک آلمان که از نوع مبدل فركانس هستند مي تواند سرعت چرخش صفحه دوار، سرعت حرکت عمودی رول لفاف و سیستم مدرنPre stretch pallet را کنترل نماید.

حرکت كاتريج فيلم نرم و آرام با سیستم انتقال توسط زنجير می باشد.

صفحه گردان نيز جهت چرخش با ثبات به محرك زنجيري مجهز گرديده و سرعت آن هنگام كار قابل تنظيم مي باشد.

به هنگام جابجائي مي توانيد بدون جدا كردن كاتريج لفاف ستون دستگاه را بخوابانيد كه باعث صرفه جويي در وقت و عدم ايجاد خطا يا آسيب هنگام نصب مجدد ميشود.

دستگاه استرچ پالت اتومات ویستا پک مجهز به چشم الکترونیکی با برند PEPPERL+FUCHS آلمان می باشد که به صورت اتوماتیک ارتفاع پالت را تشخیص می دهد.

دستگاه استرچ پالت اتومات  قابلیت جایگذاری آسان با جک پالت را دارد

دستگاه استرچ پالت
فهرست
× در واتس آپ با ما در ارتباط باشید