استرچ پالت صفحه گردان

به منظور جابه جایی محصولاتی که روی پالت قرار دارند و جهت حفظ ایمنی بیشتر و جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به محصول دور تا دور آن سلفون کشی می شود. این کار به صورت کاملا اتوماتیک توسط دستگاه استرچ پالت انجام می شود.
دستگاه استرچ پالت اتومات جهت بسته بندی پالت از نایلونی از جنس نظیر پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی وینیلیدین کلرید (PVdC) که به فیلم استرچ یا نایلون استرچ معروف است ،استفاده می کند. درجه کشش، شفافیت و مقاومت این فیلم ها متفاوت است. برخی از فیلم قابلیت کشش طول تا ۴ برابر اندازه اولیه خود را دارند.

مشخصات استرچ پالت صفحه گردان

دستگاه استرچ پالت قابلیت پیش کشش فیلم استرچ را دارند. این قابلیت بدین معنی است که قبل از پالت پیچی فیلم ها کشیده می شوند و سپس به دور محصول پیچیده می شوند. میزان پیش کشش با توجه به جنس و مقاومت نایلون استرچ قابل تنظیم است. با بهره گیری از این سیستم نوین که به Pre stretch pallet معروف است، شما می توانید از ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد مصرف فیلم استرچ صرفه جویی کنید که رقم بسیار قابل توجهی در سال می باشد و مهمترین ویژگی این قابلیت به شمار می رود.

دستگاه استرچ پالت با بهره گیری از 3 سیستم كنترل سرعت موتور با برند تله مکانیک آلمان که از نوع مبدل فركانس هستند مي تواند سرعت چرخش صفحه دوار، سرعت حرکت عمودی رول لفاف و سیستم مدرنPre stretch pallet را کنترل نماید.

حرکت كاتريج فيلم نرم و آرام با سیستم انتقال توسط زنجير می باشد.

صفحه گردان نيز جهت چرخش با ثبات به محرك زنجيري مجهز گرديده و سرعت آن هنگام كار قابل تنظيم مي باشد.

به هنگام جابجائي مي توانيد بدون جدا كردن كاتريج لفاف ستون دستگاه را بخوابانيد كه باعث صرفه جويي در وقت و عدم ايجاد خطا يا آسيب هنگام نصب مجدد ميشود.

استرچ پالت صفحه گردان اتومات ویستا پک مجهز به چشم الکترونیکی می باشد که به صورت اتوماتیک ارتفاع پالت را تشخیص می دهد.

استرچ پالت صفحه گردان قابلیت جایگذاری آسان با جک پالت را دارد

دستگاه استرچ پالت

صنایع بسته بندی ویستا پک با برند VISTA PACK با 15 سال تجربه پرافتخار و بکارگیری نیروی متخصص و کارآمد، دقیق ترین و متمایز ترین عرضه کننده دستگاه استرچ پالت در ایران می باشد. 

برای اطلاع از قیمت استرچ پالت صفحه گردان کافی است با تلفن 09123798626 تماس بگیرید

فهرست
× سوالی دارید؟