معرفی ویستا پک

شرکت مهندسی ویستا تجارت بیستون با برند Vista Pack با سابقه 15 ساله در زمینه واردات و ساخت ماشین آلات بسته بندی فعالیت می کند. این شرکت با مجوز فعالیت ماشین سازی از اتحادیه ماشین سازان ، تمام تلاش و همت خود را جهت طراحی و تولید دستگاه هایی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی جهت برآورده کردن خواسته صنعتگران این مرز و بوم گماشته است و با توجه به بحث تولیدات داخلی تلاش برای این امر در راس امور خود قرار داده است.

فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاههای چسب زن کارتن ، از جمله دستگاه چسب زن کارتن، دستگاه چسب زن با دربند اتوماتیک ،دستگاه چسب زن استیل و عرضه دستگاه شرینک پک ،دستگاه استرچ پالت ،دستگاه تسمه کش، دستگاه پرکن و توزین گرانولی و غیره می باشد.

در رزومه کاری این شرکت، شرکتهای بزرگی از تمامی اصناف و مشاغل از جمله شرکت اکتیو، میهن، چی توز، پگاه، آیدین، ستاک، حاج عبدالله ،شونیز، درنا، مینو و غیره می باشد و کیفیت محصولات و خدمات این موهبت را نصیب ما کرده است تا بتوانیم هر روزه با شرکتهای و کارخانه های بیشتری شروع به همکاری و ادامه همکاری داشته باشیم.

دفتر طراحی ، ساخت ، تولید و فروش با کادری مجرب در محل کارخانه واقع در شهر قدس می باشد و تمامی خدمات فروش و پس از فروش در این محل به مشتریان ارائه می گردد.

معرفی ویستا پک

نگاهی کوتاه به ویستا پک

فهرست
× در واتس آپ با ما در ارتباط باشید