دستگاه چسب زن کارتن تولید داخل

صنایع بسته بندی ویستا پک با برند VISTA PACK با 15 سال تجربه و بکارگیری نیروی متخصص و کارآمد، دقیق ترین طراح و سازنده  این دستگاهها در ایران می باشد.

یکی از پر کاربرد ترین ابزار در صنایع مختلف، چسب زن کارتن است. در واقع اکثریت صنایع، برای افزایش سطح کیفیت، به این دستگاه احتیاج دارند. در حالی که در گذشته، عدم پیشرفتگی این ابزار، سبب وقت گیر بودن و دشوار بودن شرایط کاری می شد، امروزه با وجود  دستگاههای جدید و پیشرفته، علاوه بر کیفیت بالا، به سرعت روند کاری نیز افزوده شده که کیفیت تولید را نیز افزایش داده است. در صنایع بسته بندی ، از پر کاربرد ترین ها و همچنین اقتصادی ترین ابزار در این زمینه به شمار می آید. طراحی دستگاه به صورتی است که می توان از آن ها برای بسته بندی انواع کارتن، در طیف و سایز های مختلف استفاده کرد.

این دستگاه از بهترین تجهیزات برای پلمپ، بسته بندی  در صنایع به شمار می آید. که دارای انواع، مدل ها، سایز ها و اشکال مختلف می باشد. در زیر با انواع چسب زن کارتن ویستا پک آشنا خواهید شد.

چسب زن حمل از بغل

چسب زن کارتن دو موتوره

مدل دو موتوره، دارای دو موتور قدرتمند 180 وات به صورت جداگانه است، که در بالا و پایین دستگاه به منظور فرایند چسب زدن و حمل کارتن از بالا و پایین قرار گرفته است. در این دستگاه ارتفاع و عرض دستگاه به صورت دستی و با توجه به سایز و ابعاد کارتن تنظیم می گردد.

دستگاه چسب زن کارتن دو موتوره برای کارتن هایی که دارای وزنی سبک هستند استفاده می گردد. این دستگاه قادر به تحمل و چسب زنی کارتن تا وزن حدود 16 کیلوگرم را دارد. همچنین ابعاد حداکثری مناسب جهت استفاده دردستگاه، با عرض 50 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متر می باشد. در این دستگاه، برای طول کارتن محدودیتی وجود نداشته و در هر دقیقه به صورت تقریبی حدود 30 کارتن را چسب زده و بسته بندی می کند.

دستگاه چسب زن تمام استیل

تمامی کارخانجات و صنایعی که تولید کننده یک محصول باشند، پس از اتمام فرایند تولید، می بایست محصول خود را بسته بندی کنند، برای سهولت در امر بسته بندی از نوع استیل استفاده می شود.

قابلیت دستگاه ، چسب زنی همزمان زیر و روی کارتن بدون ایجاد حباب می باشد. این دستگاه تمام استیل می باشد لذا در محیط های مرطوب و محیط های که دارای آلودگی شیمیایی هستن قابل استفاده می باشد و می توان به صورت 24 ساعت از دستگاه استفاده کرد.

دستگاه چسب زن کارتن مجهز به سیستم تنظیم ارتفاع سریع است که 45 بار سریع تر از تنظیم با دستگیره عمل می کند. این دستگاه بسیار مستحم بوده و سی درصد قطعا کارتریج دستگاه با بهترین متریال ساخته شده است و بیشترین تعداد قطعه را در بین رقبا به خود اختصاص داده است.

همچنین این کارتریج قابل حمل بوده و تنها با یک پین در جای خود قرار می گیردکه این امر باعث راحتی اپراتور در قرار دادن چسب در کارتریج می شود.

کارتریج دستگاه مجهز به دو غلطک سیلیکونی ضد سایش ( نارنجی رنگ ) است که طول عمر آن نسبت به غلطک های مشکی رنگ معمولی در کارتریج دیگر دستگاه ها سه تا چهار برابر است.

صدای رضایت مشتری از خرید دستگاه چسب زن ساخت ویستا پک

چسب زن دوموتوره


دستگاه چسب زن کارتن نیمه اتوماتیک لینک با تسمه کش

دستگاه چسب زن لینک با تسمه کش یکی از پر کاربردترین دستگاه های بسته بندی می باشد. با کمک این دستگاه استفاده از نیروی انسانی در امر بسته بندی بسیار کمتر شده و سرعت و کیفیت کار بسیار بالاتر خواهد رفت.

این نوع دستگاه چسب زن می تواند در دقیقه 20 کارتن را با بالاترین کیفیت بسته بندی کند و برای کار با آن نیازمند برق 220 ولت و برق تک فاز می باشد. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و پس از آموزش های اولیه به راحتی می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

دستگاه چسب زن اتوماتیک لینک با تسمه کش

یکی از پرکاربرد ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های بسته بندی، نوع اتوماتیک لینک با تسمه کش هستند استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارد. بعد از راه اندازی، در عرض یک دقیقه دستگاه آماده ی کار می شود و عملیات چسب زنی بسته ها شروع خواهد شد.

با کمک این دستگاه می توان در دقیقه 20 عدد بسته بندی را با بالاترین کیفیت انجام داد. .برای کار با آن نیازمند برق 220 ولت و برق تک فاز می باشد و جهت بسته بندی کارتن های حجیم و سنگین از تسمه کش استفاده می گردد. تسمه کش در مدل های متفاوت موجود بوده و با توجه به ابعاد و سنگینی کارتن مورد مصرف قرار می گیرند.

دستگاه با دربند کارتن اتومات

فرایند تنظیم عرض و ارتفاع برای کارتن  مورد نظر در این دستگاه به صورت دستی انجام می گیرد؛ و درب کارتن ، به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. این مدل از دستگاه ، دارای دو موتور است، که در دو طرف دستگاه قرار گرفته اند.

ابعاد حداکثری کارتن برای کار با این دستگاه می بایست دارای عرض و ارتفاع 50 سانتی متر و بدون محدودیت طول کارتن باشد. این مدل در هر دقیقه تقریبا 40 کارتن را چسب می زند.

دستگاه چسب زن اتوماتیک با دربند کارتن؛ دارای سرعت بالایی بوده که عملیات دربند کارتن و چسب زنی را بدون هر گونه وقفه و با سرعتی بالا انجام خواهد داد. این دستگاه برای صنایعی که احتیاج به روند چسب زنی با سرعت بالا داشته باشند مناسب و همچنین از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر بوده و سبب صرفه جویی در نیروی کار انسانی نیز خواهد شد.چسب زن

کاربرد چسب زن

دستگاه چسب زنی کارتن برای تمامی کارتن ها با سایز و اندازه های مختلف به جهت ایجاد سهولت در امر بسته بندی و چسب زنی، مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی مدل های دستگاه های، برای تمامی سایز های کارتن ها ساخته می شود، و سبب سهولت کار بسته بندی و چسب زنی مخصوصا در صنایع تولیدی استفاده می شود. در کنار سایز کارتن ها، این دستگاه ها با توجه به وزن کارتن ها نیز دارای طیف وسیعی اند، تا بتوانند تمامی وزن ها را بسته بندی و چسب زنی کنند.

با توجه به انواع مختلف و متفاوت  این دستگاه، یکی از تجهیزات پر کاربرد و همچنین پر مصرف در صنایع می باشد. صنایعی از جمله صنعت خودرو، انواع کارخانجات صنعتی، صنایع شیرینی، مواد غذایی، شکلات، پروتئینی، خشکبار، فرآورده های لبنی، حبوبات و … .

از دیگر قابلیت های چسب زن کارتن، می توان به قابلیت چسب زدن روی و زیر کارتن با چسبندگی کامل بدون ایجاد حباب اشاره کرد.

کارایی دستگاه، برای کارتن هایی است که درون آن ها از محصولات پر شده باشد و احتیاج به پلمپ و بسته بندی محکم و با اطمینان داشته باشد. که استفاده از این دستگاه، مناسب ترین راه برای این کار است که از باز شدن کارتن در مراحل بعدی جلوگیری می کند.

آموزش راه اندازی دستگاه چسب زن کارتن نیمه اتومات

از آن جایی که  این دستگاه دارای انواع مختلفی اند، کاربرد و چگونگی استفاده و بکارگیری آن ها نیز متفاوت است.

جاگذاری چسب روی دستگاه :برای جاگذاری چسب روی دستگاه ، ابتدا چسب رو به  بالا قرا ر داده و چسب را در محل مخصوص می گذاریم،.پین دستگاه را به سمت عقب می کشیم تا هد دستگاه کمی از جایی خود خارج شود،  چسب را از روی غلتک سفید رد می کنیم و بعد از دور غلتک فلزی  عبور می دهیم ،سپس چسب را کمی کشیده تا از شیار خارج شود ، غلتک قرمز رو به سمت پایین فشار داده و با کمک تیغه اضافه چسب را کات می کینم.

این کار  باید به صورت صحیح و دقیق صورت گیرد  چرا که در صورتی که چسب به صورت اشتباه قرار گیرد، در زمان چسب زنی از جای خود خارج خواهد شد. پس از قرار گرفتن چسب در دستگاه، کمی از آن را بیرون کشیده و بر روی غلتک قرار دهید. و شروع به چسب زنی کارتن کنید. در این دستگاه، برای سهولت در روند کار، تیغه ای تعبیه شده است، که به راحتی می تواند چسب را برش دهد.

کار با دستگاه نیمه اتوماتیک  بسیار ساده می باشد و احتیاجی به توضیحات خاصی ندارد.
این دستگاه در محیط های مرطوب و محیط های که دارای آلودگی شیمیایی هستن قابل استفاده می باشد و می توان به صورت 24 ساعت از دستگاه استفاده کرد.

به دلیل استفاده از قطعات الکترونیکی کره ، استفاده از متریال و مواد اولیه درجه یک ، استفاده از رولیک ها با کیفیت بسیار بالا ،طراحی هد کاربردی و  طراحی و ساخت بدنه با استحکام بالا ،خرابی دستگاه بسیار کم بوده  و کار با آن بسیار راحت می باشد.

نوع نیمه اتوماتیک ویستا پک به دلیل اینکه ساخت ایران می باشد کلیه قطعات یدکی آن موجود بوده و دستگاه دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

چسب زن تمام استیل

آموزش راه اندازی چسب زن کارتن اتوماتیک

برای کار با دستگاه چسب زنی کارتن اتوماتیک، می بایست کارتن مورد نظر را که برای چسب زنی آماده شده است را بر روی تسمه قرار داد.

سپس تسمه به حرکت درآمده و کارتن شروع به حرکت بر روی آن خواهد کرد. در این زمان چسب به طور همزمان روی وزیر کارتن چسبیده شده و کارتن را بسته بندی می کند. تنظیم عرض و ارتفاع در چسب زن اتوماتیک، به طور خودکار و اتوماتیک انجام می گیرد، و به همین دلیل است که از سرعت بالایی برخوردار است و در مدت کوتاهی می تواند تعداد کارتن بالایی را بسته بندی کرده و چسب زنی کند.

در اخرین قسمت خط تولید، از دستگاه چسب زنی اتوماتیک، به منظور بسته بندی انواع کارتن های مختلف استفاده می شود. که این کار سبب بالا رفتن سرعت خط تولید نیز می شود.

تمامی کارخانجات و صنایعی که تولید کننده یک محصول باشند، پس از اتمام فرایند تولید، می بایست محصول را بسته بندی کنند. که برای بسته بندی از دستگاه چسب زنی اتوماتیک استفاده می شود؛ که این صنایع عبارتند از: صنعت خودرو سازی، صنعت کاشی و سرامیک،  بسته بندی انواع سبزیجات، بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی خرما، بسته بندی حبوبات ، بسته بندی شکلات، بسته بندی شیر و سایر فرآورده ها و محصولات لبنی، بسته بندی دارویی و غیره.

قیمت دستگاه چسب زن کارتن تولید داخل

صنابع بسته بندی ویستا پک دستگاه چسب زنی خود را به قیمت 57.000.000 تومان به فروش می رساند. در حال حاضر دستگاه چسب زن کارتن، یکی از پر کاربرد ترین ابزار و تجهیزات به شمار می آید. از پارامتر های مهم برای تهیه این دستگاه در صنایع، ابتدا نوع کاربرد و کارایی و سپس قیمت دستگاه چسب زن کارتن می باشد.

بنابراین شرکت ها و صنایع برای تهیه این ابزار تنها بر اساس قیمت تصمیم نخواهند گرفت، ولی قیمت در تهیه آن اثر گذار می باشد. از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت تمامی دستگاه ها و تجهیزات صنعتی از جمله دستگاه چسب زن کارتن تاثیر گذار است، قیمت ارز می باشد. با توجه به نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، قیمت این دستگاه روز به روز در حال تغییر است، بنابراین نمی توان قیمت مشخص  و واحدی را برای آن اعلام نمود.

مدل های مختلف چسب زن از قیمت های مختلفی با توجه به کاربرد، کیفیت و برند برخوردار هستند و مدل نیمه اتوماتیک، ساده ترین و ارزان قیمت ترین را دارد.

چسب زن کارتن

کلام آخر

دستگاه چسب زنی کارتن، قابلیت چسب زنی کامل انواع کارتن ها با سایز ها و وزن های مختلف، به صورت زیر و رو به طور همزمان را دارد. این دستگاه یکی از پرکاربردترین ابزار در صنایع به حساب می آید که می تواند در مدت زمان کوتاهی بسته بندی و چسب زنی کارتن ها را انجام داده و در وقت، هزینه و نیروی کار صرفه جویی کند.

از نکات دارای اهمیت در عملکرد این دستگاه، این است که عملیات چسب زنی به صورت کامل و بدون حباب انجام می گیرد.این دستگاه ها در تمامی مکان ها به سادگی قابل استفاده می باشند و در واقع روش کار با آن ها بسیار ساده است. همچنین به دلیل وجود چرخ در زیر دستگاه به راحتی قابل حمل و جابجایی اند. همه مدل های چسب زن کارتن دارای تیغ هایی دو لبه اند که برای بریدن چسب تعبیه شده اند. هم چنین برای حرکت چسب بر روی کارتن ها، دو دسته بکار گرفته می شود.

صنایع بسته بندی ویستا پک با برند VISTA PACK با 15 سال تجربه پرافتخار و بکارگیری نیروی متخصص و کارآمد، دقیق ترین و متمایز ترین طراح و سازنده دستگاه چسب زن کارتن در ایران می باشد. ویستا پک با اخذ مجوز فعالیت ماشین سازی از اتحادیه ماشین سازان، تمام تلاش و همت خود را جهت طراحی و تولید دستگاه هایی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی گماشته است.

دستگاه چسب زن ساخت ویستا پک در مدل های دو موتوره، سه موتوره، دربند اتوماتیک، لینک با تسمه کش اتومات، تمام استیل مناسب ابعاد مختلف کارتن طبق سفارش مشتری عرضه می شود.

18 دیدگاه.

 • محقق
  12:22 ق.ظ

  دستگاه چسب زن در سری دستگاههای بسته بندی بسیار کاربردیه و هر شرکت تولیدی که کارش با کارتنه از این دستگاه لازم داره .سرعت عمل رو بالا میبره خیلی پرقدرت هست و بدنه محکمی داره.

 • امید زارعی
  8:16 ب.ظ

  نسبت به دستگاههای مشابه ایرانی و خارجی کیفیت بالاتری دارد و مشخصه که کیفیت برای این شرکت مهم میباشد

 • حسینی
  7:13 ب.ظ

  دستگاهها و کیفیت کارشون بسیار عالی ممنون از مجموعه خوبتون

  • سپاس از نگاه شما
   تیم وستا پک

  • امیر فیروزی
   12:14 ق.ظ

   بدنه دستگاه خیلی محکم و مخصوص کارتن های با وزن بالاست ما برای کارتن چینی استفاده میکنیم بعد دو سال بدنه دستگه مثل روز اول

  • امیر فیروزی
   12:15 ق.ظ

   بدنه دستگاه خیلی محکم و مخصوص کارتن های با وزن بالاست

  • امیر فیروزی
   12:18 ق.ظ

   ما دو سال از این دستگاه استفاده میکنیم و اصلا قطعه یدکی و خرابی نیاز نداشته و مثل ساعت داره کار میکنه ممنون از تولیدتون

 • رضا حسینی
  11:10 ب.ظ

  تنها شرکتی که داخل ایران انواع دستگاه چسب زن رو به صورت تخصصی و مطابق با نیاز شما با کیفیت عالی طراحی و ساختش رو انجام میدن

 • چراغی
  11:07 ب.ظ

  کیفیت حرف اول و میزنه -ممنون از دستگاه خوبتون

 • محمدی
  6:22 ب.ظ

  ممنون از ساخت این دستگاه چسب زن فوق العاده

  • Vista Pack
   6:28 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. خدمت به شما افتخار ماست

 • حسيني
  12:37 ق.ظ

  دستگاه با توجه به اينكه ساخت ايران هست ولي كاملا مشابه خارجي هاست چه بسا بهتر💪

  • Vista Pack
   6:30 ب.ظ

   سلام . ممنون از نگاه تون. مشتریان ما لایق کیفیت هستند

  • بهرامی
   10:24 ب.ظ

   پرسنل مجرب محصولات با کیفیت

 • طلایی
  9:32 ب.ظ

  سلام -خدمات پس از فروشتون عالیه-ممنونم از مجموعتون

  • Vista Pack
   6:30 ب.ظ

   سلام. ممنون از اینکه ما رو انتخاب کردید

  • ناشناس
   7:29 ب.ظ

   سلااام خدددااا قوت محصولات بسیاری عالی با کیفیت قابل رقابت با نمونه خارجی

  • سلام.
   متشکرم از نگاه شما
   تیم ویستا پک

فهرست