دستگاه تسمه کش

با کمک دستگاه های تسمه کش می توانید با سرعت بیشتر کار تسمه کشی و بسته بندی محصولات خود را انجام دهید و مراحل حمل و نقل و به طور کلی روند کسب و کار شما با سرعت بالاتری انجام شود.
در دستگاه تسمه کش در واقع بخشی از پروسه توسط نیروی انسانی انجام می شود‌ از این رو وقتی دستگاه را تهیه می کنید حتما باید یک اپراتور هم برای آن در نظر بگیرید. بعد از اینکه تسمه انتخابی دور محصول قرار گرفت سر انتهایی آن توسط اپراتور وارد دستگاه می شود. و در این مرحله ادامه کار یعنی کشیدن و چسباندن تسمه بر عهده دستگاه می باشد. برای محکم کردن دو سر تسمه از المنت های حرارتی استفاده می شود.

مشخصات دستگاه تسمه کش

نسل چهارم تکنولوژی کره

متعلق به شرکت DSI کره جنوبی

دستگاه تسمه کش مجهز به دو موتور DC

بدون چرخ دنده، تسمه و گیربکس

دستگاه تسمه کش بدون سر و صدا

مجهز به درب استیل 304 با ضخامت 3mm

مجهز به المنت تیغه ای ترانس دار

مجهز به سیستم Cooling Time جهت کار با انواع تسمه های موجود در بازار

مجهز به سیستم کشش تسمه به صورت الکترونیکی با دقت بالا

سرعت تسمه کشی : 5 ثانیه برای هر تسمه

سایز تسمه مصرفی دستگاه تسمه کش : 6mm  ~  14mm

توان مصرفی دستگاه تسمه کش : 200W/h

دستگاه تسمه کش ویستا پک دارای یک سال گارانتی می باشد

مزایای دستگاه تسمه کش

  • یکی از مزایای دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک مصرف انرژی پایین آن است. دستگاه قابلیت تنظیم خودکار زمان کار را دارد.
  • این دستگاه سرعت بالایی دارد و می تواند برای صنایع تولیدی عمده فروشی بسیار پرکاربرد و مفید باشد.
  • قطعا داشتن صدای حداقلی در حین کار یک مشخصه مهم است چون هر چه دستگاه صدای کمی تولید کند آرامش محیط و آرامش روان کارکنان بهتر است. این دستگاه جدید بدون چرخ دنده است و سر و صدا ایجاد نمی کند.
  • دستگاه کیفیت و طول عمر بالایی دارندو بسیار مستحکم طراحی شده به طوریکه صفحه استیل بالایی دستگاه که محصول روی آن قرار می گیرد از ورق 3mil ساخته شده است.
  • استفاده از این دستگاه نیاز به آموزش خاصی ندارد و هر کس به راحتی می تواند از این دستگاه استفاده کند.
  • استفاده از این دستگاه در صنایع کاملا ایمن است و پروسه تسمه کشی عملکردی نیست که تهدیدی برای سلامت استفاده کنندگان داشته باشد.
  • این دستگاه با سیستم گرمایش فوری، سرعت بالا، سر و صدای کم و ولتاژ پایین عمل می کند و بسته بندی نهایی مطلوب و استاندارد است.
  • در این دستگاه نیازی به تعویض پرس بار نیست و فقط کلاهک پرس بار تعویض می شود که قیمت این قطعه یدکی را چندین برابر کمتر کرده است.
  • عمده خرابی های دستگاه های تسمه کش نیمه اتوماتیک مربوط به مگنت، چرخ دنده و قطعات مرتبط می باشد. در دستگاه تسمه کش ما تمامی چرخ دنده ها (حودود 13 چرخ دنده)و قطعات جانبی حذف و در آن از 2 موتور DC و میل لنگ استفاده شده است. عمر موتورهای DC بسیار زیاد است و بدون خرابی است و همچنین میل لنگ دستگاه از جنس فولاد ساخته شده که بسیار محکم و با دوام می باشد بر خلاف چرخ دنده های سایر تسمه کش های بازار که از جنس PVC ساخته شده اند و دوام و استحکام چندانی ندارند.
فهرست
× در واتس آپ با ما در ارتباط باشید