دستگاه پرکن و توزین گرانولی 

دستگاه پرکن و توزین گرانولی شامل  12 توزین مولتی هد است که مناسب محصولات گرانولی(دانه ای) مانند بسته بندی خشکبار، بسته بندی شکلات، بسته بندی قهوه، بسته بندی حبوبات، بسته بندی چایی و غیره می باشد. طرز کار دستگاه به این صورت است که ابتدا محصول توسط اپراتور داخل مخزنی که روی بالابر سوار شده ریخته می شود،  ویبراتوری زیر مخزن تعبیه شده که شدت آن قابل تنظیم است و کمک می کند دانه ها داخل پیمانه های بالابر ریخته شوند، سپس محصول داخل 12 توزین مولتی هد هدایت می شود حالا نوبت وزن کشی است این دستگاه  محصول را با دقت بسیار بالا (1 گرم) وزن کشی می کند و قابلیت اضافه کردن 99 برنامه متغییر برای وزن کشی (set point )را دارد. بعد از وزن کشی محصول داخل نایلونی که یک طرف دوخت خورده ریخته می شود ،سپس سمت دیگر نایلون دوخت خورده و محصول بسته بندی شده از دستگاه خارج می شود بسته خروجی این دستگاه ، بالشتکی یا پاکتی است و قابلیت ایستادن عمودی روی سطح را دارا می باشد. کار با این دستگاه بسیار آسان است و به ندرت نیاز به تعمیر دارد.
دستگاه پرکن و توزین گرانولی بسیار با کیفیت بوده و نمونه مشابه ندارد.

مزایای دستگاه پرکن و توزین گرانولی

 

  • این دستگاه برای توزین اجسام گرانولی، بسته بندی مواد غذایی یا مواد با اشکال نامنظم از جمله آب نبات، بذر، دانه های قهوه، بیسکویت، شکلات، آجیل، غذاهای یخ زده، چیپس، اسنک، میگو، چای، قطعات کوچک صنعتی یا قطعات پلاستیکی و غیره قابل استفاده می باشد. پس از بسته بندی قطعات کوچک پلاستیکی یا فلزی بعد از هر شیف کاری با کمک سیستم توزین دستگاه تعداد قطعات های بسته بندی نیز مشخص خواهید آورد.
  • سیستم حرارتی فک ها به صورت pid controller می باشد که باعث ثبات درجه حرارت می شود و تِلُرانس tolerance می باشد، برعکس سایر دستگاه ها که دارای سیستم relay هستند و حرارات تا 10 درجه بالا پایین می رود.
  • قسمت توزین مولتی هد، بالابر Zو زنجیر داخل بالابر و حتی پیچ های دستگاه از استیل با کیفیت ساخته شده است و کاملا قابل شست و شو هستند. این مسئله در صنایع غذایی که نیاز به حفظ نکات بهداشتی دارند بسیار حائز اهمیت است.

 

  • قاشقک های تعبیه شده روی بالابر از مواد پلی کربناک ساخته شده اند و  در صورت بروز مشکل بعلت گیر کردن مواد، برای تعویض قطعات و یا جهت نظافت و شست شو پیمانه ها به راحتی باز و از دستگاه جدا می شود.

 

  • دستگاه پرکن مراحل بسته بندی، دوخت، چاپ تاریخ و شمارش را بصورت اتومات انجام می دهد.دستگاه مجهز به پرینتر حرارتی برای درج تاریخ می باشد دستگاه دارای سنسور تشخیص مواد و سنسور وزن می باشد. زمانیکه محصول درون دستگاه نمی باشد، دستگاه بصورت اتوماتیک متوقف می شود.

 

  • دستگاه دارای صفحه نمایش کنترل touch screen می باشد که برنامه نرم افزاری قدرتمند نصب شده بر روی دستگاه سبب کاهش خطاها می شود. با کمک این برنامه نرم افزاری استفاده از دو حالت حداکثر سرعت و حداکثر دقت امکان پذیر می باشد. ضمنا محل قرارگیری فیلم بسته بندی روی یقه دستگاه، به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به جابجا کردن رول فیلم روی دستگاه می باشد.

مشخصات فنی دستگاه پرکن و توزین گرانولی

حداکثر عرض فیلم 52 سانتی متر و حداکثر عرض نایلون خروجی دستگاه 25 سانتی متر با قابلیت تعویض لوله یقه

بهره گیری از دقیق ترین دستگاه توزین جهان با حداکثر دقت 1/0 گرم و دارای حداکثر سرعت تولید یعنی 90 بسته در دقیقه

دستگاه پرکن مجهز به يك سرو موتور براي سلفون كشي ، يك سرو موتور براي فك افقي با برند پاناسونيك ، یک سنسور eye mark sick آلمان ، یک موتور sew آلمان ، یک اينورتر اِشنايدر الكتريك فرانسه ، یک اینورتر اشنایدر آلمان و ی ضمنا تامین نیروی محرکه سیستم سلفون کشی دستگاه توسط سرو موتور Panasonic ژاپن انجام می شود

دستگاه پرکن گرانولی مجهز به سیستم دوخت پیشرفته پاکت ها و عدم نفوذ پذیری هوا داخل بسته ها ، مجهز به سيستم گاست پاکت ها و سیستم دوخت عمودی با به کار گیری جک پنوماتیک و افزایش طول عمر فک و ایجاد دوخت زیبا روی پاکت ها با به کارگیری سرو موتور در سیستم فک افقی و امکان تزريق گاز اَزت داخل بسته ها

دستگاه پرکن مجهز به نوار نقاله تمام استیل جهت انتقال پاکت های بسته بندی شده  و بالابر z تمام استيل ساخته شرکت ویستا پک

دستگاه پرکن

فیلم کارکرد دستگاه پرکن و توزین گرانولی

صنایع بسته بندی ویستا پک با برند VISTA PACK با 15 سال تجربه پرافتخار و بکارگیری نیروی متخصص و کارآمد، دقیق ترین و متمایز ترین عرضه کننده دستگاه پرکن و توزین گرانولی در ایران می باشد. 

برای اطلاع از قیمت دستگاه پرکن کافی است با تلفن 09123798626 تماس بگیرید

فهرست
× سوالی دارید؟